به گزارش روابط عمومی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی مراسم معرفی رئیس گروه عمران و زیر ساخت رضوی برگزار شد.

این مراسم با حضور مسئولان و مدیران آستان قدس رضوی ، در سالن اجتماعات بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی برگزار و آقای دکتر محمد دلبری به سمت رئیس گروه عمران و زیر ساخت آستان قدس معرفی گردیدند.

وی در آئین معارفه ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد تولیت معزز و رئیس محترم بنیاد که زمینه خدمت در این بارگاه منور را فراهم نمودند، بیان داشتند ؛ پست و جایگاه در دستگاه ثامن الحجج(ع)برای ما خادمان نباید اهمیت ویژه ای داشته باشد، چرا که کارفرمای همه ما در آستان قدس رضوی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است.

وی عنوان نمود فعالیت های ما باید بر روی کارهای بزرگ متمرکز شود که علاوه بر خدمت به کشور و مردم، دیگران کمتر قادر به انجام آن باشند.

وی اضافه کرد تلاش بی منت برای محرومین باید سرلوحه کارهای ما باشد و تلاشمان این باشد تا در عرصه های سازندگی و مدیریت جهادی جزء برترین ها باشیم.

در این مراسم علاوه بر مسئولیت مذکور ؛ ایشان به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و مسکن قدس رضوی نیز معرفی و از زحمات و تلاش های مهندس محمدرضا رئیسی، مدیر عامل سابق شرکت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

شایان ذکر است دکتر دلبری مسئولیت هایی همچون شهردار کلانشهر قم، معاون اجرائی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و عضویت در هیئت مدیره بانک شهر را در کارنامه خدمتی خود دارد.

پیام بگذارید