به گزارش روابط عمومی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در روز یکشنبه ۱۴ دیماه ۱۳۹۹ اولین مراسم سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به میزبانی قطعه ۲ پروژه آزادراه مشهد چناران برگزار گردید شایان ذکر است به علت ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی این مراسم فقط با اجتماع عده ای از مدیران، مسئولین و رانندگان محترم برگزار گردید.
مراسم با قرائت کلام حق فضای را منور و عطرآگین نمود و با قیام جمعی حاضرین به استقبال نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی شتافتند، سپس یکی از مداحان اهل بیت به ذکر مصیبت و نوحه خوانی پرداخت.
در ادامه مراسم جناب آقای دکتر دلبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مسکن و عمران قدس رضوی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار پرافتخار و جاودانه سپاه اسلام حاج‌قاسم سلیمانی که صحنه‌های بزرگی را در جهان اسلام برای مقابله با دشمنان کینه‌توز اسلام پی‌ریزی کرد، گفت: حاج‌قاسم فتح و ظفر را برای همه مسلمانان به ارمغان آورد و دشمنان را در تغییر نقشه سیاسی جهان اسلام ناکام گذارد و شکست‌های آشکاری را به جبهه دشمنان امت اسلامی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی به‌ویژه در صحنه مقابله با تروریسم تکفیری و داعش تحمیل کرد.
در حاشیه این گردهمایی از دست اندرکاران حمل و نقل شرکتی و پیمانی خصوصا از رانندگان شرکت تجلیل به عمل آمد.
ایشان در جمع صمیمی این عزیزان گفت:
بیست و شش آذرماه به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور، به عنوان «روز حمل و نقل و رانندگان» نامگذاری شده ما هم به رسم ادب و احترام این روز بزرگ که ثمره فداکاری شما قشر زحمتکش جامعه می باشد دستان شما را می فشاریم و از شما عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم.
وی افزود در جامعه امروز فعالان عرصه حمل و نقل عمومی نقش بسیار حیاتی در توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری دارند و قطعاً تلاشگران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت حاصل نمی شود مگر با چشم انداز به هدفی والاتر در این مسیر که انشاالله با همت و تدبیری شایسته تحقق می یابد.
وی افزود مسئولین، دلسوزانه پیگیر خواسته های به حق شما عزیزان هستند و ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که انشاالله به نقطه مطلوب برسیم.
پایان بخش برنامه اهداء لوح تقدیر به کلیه ی رانندگان معزز و دست اندرکاران ارجمندی بود که مناسبت مذکور بنام و یاد آنان اجراء گردید.

پیام بگذارید