به گزارش روابط عمومی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی

قائم مقام آستان قدس رضوی در نشست مدیران عامل گروه عمران و زیر ساخت بنیاد بهره‌وری موقوفات گفت: راهکار پیشبرد بیش از پیش پروژه‌های عمرانی، انگیزه و تلاش جهادی است

مالک رحمتی در این نشست ضمن رسیدگی به مشکلات و دغدغه‌های مدیران عامل شرکت‌های گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی، دستورات لازم برای رفع این مشکلات و موانع را صادر کرد.
وی تاکید کرد: برای دستیابی به اهداف شعار سال، حرکت تمامی اجزای زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات بایستی منطبق بر نظام راهبری مطلوب و یک مجموعه پاسخگو باشد و این روحیه را حفظ کند.
قائم مقام آستان قدس رضوی ضمن قدردانی از اقدامات مجموعه گروه عمران، نسبت به انضباط مالی و رعایت دستورالعمل های صادر شده توسط این بنیاد نیز تاکید کرد و گفت: جنس فعالیت‌های عمرانی، ماندگار است چراکه آبادانی کشور را به‌دنبال دارد.

تسریع در رفع موانع
محمد دلبری مدیرگروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره‌وری موقوفات در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این همایش با رویکرد هم افزایی مدیران عامل گروه عمران برگزار شده است تا نسبت به تسریع تصمیمات در خصوص پیشرفت پروژه‌ها، رفع دغدغه‌های مدیران عامل و طرح موضوعات و مشکلات آن‌ها اقدام شود.
وی ادامه داد: در این همایش موضوعات مختلفی نظیر شرایط اقتصادی پروژه‌ها، ساختار سازمانی و مشکلات نیروی انسانی، حذف بروکراسی‌های زائد، مسائل مربوط به بازار سرمایه و حضور شرکت‌ها در این حوزه و… مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرگروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره‌وری موقوفات با تاکید بر اهمیت کار تیمی برای دستیابی به نتایج مورد انتظار گفت: همچنین اعتماد به شرکت‌های زیر مجموعه گروه عمران در رویکرد جدید مدیران ارشد موجب تقویت اعتماد به نفس همکاران در پیشبرد فعالیت‌ها شده است.

پیام بگذارید