بسم الله الرحمن الرحیم، الحمدلله رب العالمین و صلی‌الله علی محمد و آله الطاهرین صَحبه المنتجبین

در جمع خانواده‌های عزیز، بزرگوار و معزز ایثارگران جز تواضع، کرنش، احترام و اینکه بگوییم شما به عنوان افتخار ایران و کشور و انقلاب اسلامی هستید چیز دیگری نمی‌توانم بگوییم.

سیزده جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین مادر قمر بنی هاشم حضرت عباس(ع) و روز تکریم مادران و همسران شهداست.
انسانهایی که با تربیت فرزندانی شایسته حماسه هشت سال دفاع مقدس را آفریدند.
به همین مناسبت سری به منزل شهید سید کریم مرتضوی پدر همکار عزیزمان آقای سید مرتضی مرتضوی زدیم و پای صحبت های همسر ایشان نشستیم. که همسر خود را برای حفظ اسلام و انقلاب تقدیم داشتند و مادرانی که تمام هستی شان را در راه باورهایشان تقدیم کردند.

تکریم مادران و همسرانی که به ندای پیر و مراد خود، معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و زینب گونه در حماسه هشت سال دفاع مقدس فرزندان و همسران خود را برای حضور در جبهه ها آماده و تشویق می کردند تایک وجب از خاک مقدس این سرزمین در دست دشمن نیفتد.

در این نشست که با حضور نماینده محترم مدیر عامل و روابط عمومی شرکت انجام شد در تاکید به جایگاه رفیع مادران و همسران شهدا در جامعه اظهار گردید: نامگذاری روز وفات حضرت ام البنین (سلام الله علیها) به عنوان روز تکریم مادران و همسران شهدا ، فرصتی برای پرداختن به زندگی بانوی بزرگواری است که مادران و همسران معظم شهدا در دوران دفاع مقدس، نقشی همانند ایشان ایفا کردند و با از خودگذشتگی و ایثار، فرزندان و همسرانشان را تا سر حد شهادت بدرقه کردند.
همچنین با تاکید بر صلابت بانوان در مبارزه با دشمنان اسلام، اظهار امیدواری شد که این مناسبت مهم، فرصتی باشد برای تجلیل و قدردانی از مادران و همسران شهدا ، و تعظیم به ایثار و فداکاری مخلصانه زنان شهید پرور سرزمین اسلامی که به عنوان پرچمداران حق و حقیقت از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

مرحبا همت قومی که چو دلبر گیرند بجز از دلبر خود از همه دل برگیرند.

پیام بگذارید