به گزارش روابط عمومی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی مشاور محترم مدیرعامل و گروهی از مسئولین شرکت به نمایندگی از طرف مدیرعامل شرکت به جهت سرکشی و تفقد از خانواده همکار مرحوم حسین زمانی در محل منزل این خانواده حضور یافتند.


از آنجائیکه دکتر دلبری نیروی انسانی را به مثابه سرمایه های ارزشمند معنوی و مادی هر سازمان و نهاد می دانند، معتقدند تکریم وحفظ نیروهای کارآمد و تلاشگر ودلسوز شایسته است پیوسته مورد توجه قرار گیرد، چرا که جایگزینی برای کارکنان و نیروهای ارزشمند از دست رفته بسیار سخت ویا سالها بطول خواهد انجامید .

هدف از این دیدار وحضور در منزل همکار فقید ،مرحوم حسین زمانی نیز در همین راستا وبنا به دستور مدیرعامل شرکت در جهت دلجویی وابلاغ تسلیت وتعزیت به خانواده محترم معزی و همچنین تقدیر وتشکر از خدمات درخشان همکارمان در طول خدمت در پروژه های شرکت ، و پیگیری های لازم اداری صورت گرفت

در این دیدار که با حضور مشاور مدیرعامل، مدیر منابع انسانی ، مدیر روابط عمومی و نماینده حراست برگزار گردید مدیرمنابع انسانی از روند پیگیریهای بعمل آمده پیرامون مسائل بیمه ای و…گزارشی به اطلاع خانواده مرحوم ارائه نمودند.

متقابلا همسر و فرزندان همکارفقیدمان با ابراز خرسندی از این عمل انسان دوستانه و توجه ویژه دکتر دلبری به همکاران وخانواده های ایشان قدر دانی و سپاسگزاری نمودند.

قابل ذکر است که مرحوم حسین زمانی یکی از همکاران شرکت دارای سه فرزند بوده وبر اثر عارضه سکته قلبی به رحمت ایزدی پیوستند.

روحشان شاد و یادشان گرامی

پیام بگذارید