این جلسه با حضور دکتر محمد دلبری مدیر عامل و ریاست هیئت مدیره شرکت مسکن و عمران قدس و مدیر گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی و هچنین هیئت مدیره اصناف بازار امام رضا (ع) و صاحب نظران حوزه معماری و مهندسی در محل دفتر بازار برگزار گردید.

دکتر دلبری طی بیاناتی اعلام نمودند: در راستای ساماندهی و بهینه سازی بازارها و حفظ و صیانت از سرمایه های آستان قدس می بایست نسبت به رعایت تکریم حقوق کسبه و بازاریان محترم که از سرمایه های این مملکت هستند نیز اهتمام داشت ، تا هیچ حقی از این عزیزان پایمال نشود.

در این جلسه پیش از سخنان دکتر دلبری هریک از اعضای هیئت مدیره و نمایندگان بازاریان نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل و مشکلات موجود مطرح نمودند.

با عنایت به اینکه بازار امام رضا (ع) با قدمتی بیش از ۴۵ سال یکی از مهمترین مراکز خرید زائرین و مجاورین بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به شمار می آید ضرورت دارد برای اداره بهتر ، همکاری ها وهم اندیشی های مستمر بین مالکین و مستاجرین و مجموعه مدیریت ادامه یابد.در پایان مقرر گردید جهت کاهش فرآیند ها و تسریع در اجرای امور کمیته ای متشکل از نمایندگان بازاریان و مسئولین ذیربط تشکیل گردد.

پیام بگذارید