به گزارش روابط عمومی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی صبح امروز جلسه مشترک مدیرعامل محترم شرکت مسکن و عمران قدس رضوی جناب دکتر دلبری با جناب آقای مهندس فلاح مدیرمحترم شعب استان خراسان رضوی بانک تجارت و هیئت همراه در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این جلسه جناب دکتر دلبری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالارشهیدان خدمت مهمانان فرمودند درخواست ما از بانک این است که در اعتبار سنجی های خود، شرکت را در نظر نگرفته بلکه آستان قدس رضوی را ملاک قرار دهد.

ایشان در ادامه فرمودند : ما به دنبال بانکی هستیم که کل موارد اعتباری آستان قدس را پیگیری کند ودر بحث آزادراهها، اوراق مشارکت،ضمانت نامه های ارزی و ریالی، پروژه های داخلی و برون مرزی با آستان و شرکت مشارکت داشته باشد و خدمات ارائه دهد.(حداقل ۵ تا ۱۰ درصد مشارکت و مابقی خط اعتباری)

ایشان همچنین اعلام نمودند : آستان قدس در تولید هبلکس در کشور حرف اول را می زند (تهران، بیرجند و مشهد) و ۴ ماه جلوتر پیش فروش داریم و برای افزایش خط تولید نیاز به اعتبارات جدید داریم.

همچنین ایشان اظهار داشتند که در گروه عمران بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی ۱۱ شرکت و ۳ کارخانه بزرگ داریم و برای خدمات رفاهی به کارکنان این شرکت ها نیاز به خدمات بانکی (اعم از وام جعاله، تعمیرات و… ) داریم.

در پایان جناب دکتر دلبری اعلام فرمودند: ما به دنبال تاسیس و افتتاح هیچ بانکی در استان نیستیم بلکه به دنبال بازوی اجرائی قوی در استان هستیم.

پیام بگذارید