جلسه مدیر گروه عمران بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس و هیئت همراه با حمید ملانوری شمسی استاندار محترم خراسان جنوبی در رابطه با طرحهای عمرانی توسط آستان قدس رضوی در محل استانداری خراسان جنوبی برگزار گردید.

🔸عزم آستان قدس برتوسعه فعالیت های عمرانی و اقتصادی در استان خراسان جنوبی

🔹معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: آستان قدس برای توسعه فعالیت های عمرانی و اقتصادی در استان اعلام آمادگی نموده است.

🔹 فرهادی با اعلام این خبر در جمع بندی نتایج جلسه بررسی طرح های عمرانی-اقتصادی آستان قدس رضوی در استان، افزود: پیرو دیدار شخص استاندار با تولیت آستان قدس رضوی و انجام مذاکرات اولیه درخصوص احیای پروژه های معطل مانده این حوزه در استان، تیم عمرانی و اقتصادی آستان قدس رضوی به خراسان جنوبی سفر کردند.

🔹وی با اشاره به حضور مدیران شرکت های عمرانی و هلدینگ های اقتصادی آستان قدس در این جلسه، تأکید کرد: این جلسه  به منظور بررسی طرح ها و پروژه های گذشته آستان قدس در استان و  ارائه فرصت های جدید سرمایه گذاری این حوزه برگزار شد.

🔹معاون استاندار تصریح نمود: آستان قدس، قبل از این در زمینه های مختلف معدنی، صنعتی، کشاورزی و عمرانی در سطح استان، پروژه هایی را اجرا نموده که برخی از آنها به دلایلی معطل ماند.

پیام بگذارید