• 1400/06/29 - 15:07
  • تعداد بازدید: 17
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بسم رب الشهدا و الصدیقین

هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمند و گرانبهایی جهت واکاوی دوران حماسه و افتخاری است که همواره یاد و خاطره آن با نام دوران دفاع مقدس در اذهان و افکار ملت ایران اسلامی تداعی‌کننده رشادت‌ها و ایثارگری‌های حماسه‌سازان، دلیران و فرزندان این مرزوبوم است.
دفاع مقدس در تاریخ ایران اسلامی اقیانوس عظیم و ژرفی است که موج‌های بیکران آن تلالو روشنی دشت‌های سوزان جنوب و قله‌های مرتفع غرب این میهن اسلامی‌ است، حماسه‌ای که به استحکام و رشد انقلاب اسلامی انجامید و آثار روشن آن تا سال‌ها روشنگر مسیر ملت بزرگوار این سرزمین خواهد بود.

اکنون در سالگرد دوران دفاع مقدس، پیشرفت‌های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف پیام دیگری از تداوم حماسه در سنگر علم و ایمان و عمل از روزهای دفاع مقدس را به همراه دارد، دستاوردهایی که با همت و تلاش جوانان انقلابی، متعهد و متخصص این مرزوبوم رقم خورده است و امید است تا امتداد آن به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه شعار سال منتهی گردد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی این هفته را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران و به ویژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران، فرماندهان و اعضای سپاه، ارتش و بسیج  تبریک عرض نموده؛ سعادت، سربلندی و پیروزی ایشان و یکایک مردم ایران را از خداوند متعال مسئلت می‌‌نمایم.

 

 محمد دلبری            

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 54
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید