• 1400/08/15 - 16:05
  • تعداد بازدید: 108
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مشارکت شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در اجرای پروژه موزه جامع رضوی

در اواخر سال گذشته قراردادی بین سازمان فنی و نگهداری حرم مطهر و شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در خصوص اجرای عملیات سازه بتنی بخشی از پروژه موزه جامع رضوی به امضا رسید که با توجه به اهمیت پروژه...

در اواخر سال گذشته قراردادی بین سازمان فنی و نگهداری حرم مطهر و شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در خصوص اجرای عملیات سازه بتنی بخشی از پروژه موزه جامع رضوی به امضا رسید که با توجه به اهمیت پروژه و تلاش مسئولین شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در اجرای هر چه سریعتر پروژه، تا پایان سال 99 حدود 20 درصد موضوع قرارداد اجرا و تکمیل گردید.

از ابتدای سال 1400 و با تامین مصالح و تجهیزات با کیفیت مورد نیاز روند اجرای پروژه در طبقات منهای 3 و منهای 2 بصورت مستمر ادامه پیدا کرد.

مدیر پروژه موزه گفت با توجه به کاربری پروژه و طراحی آن به عنوان موزه حرم مطهر رضوی اهمیت آن به گونه ای است که برای ارائه آثار فرهنگی و اجتماعی و تسهیل در امر بازدید مجاورین و زائرین امام رضا علیه السلام بصورت شبانه روزی در نظر گرفته شده است، که با توجه به جایگذاری مکان پروژه در پیرامون محدوده خارجی حرم مطهر سهولت زیارت زائرین محترم از اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی را به هم همراه خواهد داشت.

وی افزود در این پروژه تعداد 173 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال دارند که در این امر هم با توجه به مشکلات معیشتی جامعه، شرکت مسکن و عمران قدس رضوی اقدامات مثبت و قابل توجهی انجام داده و همچنین در پرتو توجهات حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام تاکنون پروژه 78 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با یاری خداوند و پشتیبانی و حمایت همه جانبه مدیران عالی شرکت و همت و سختکوشی همکاران، پروژه در زمان مقرر به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین دکتر دلبری مدیرعامل شرکت مسکن و عمران قدس رضوی با بیان اینکه در پروژه موزه جامع رضوی سه راس، سازمان فنی و نگهداری حرم مطهر ، شرکت مسکن و عمران قدس رضوی و شرکت مهندسان مشاور و معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی مشارکت دارند که هرکدام در حوزه فعالیت خود از سرآمدان کشور و منطقه هستند که با تعامل و همدلی و هم افزایی و باتوجه به اهمیت پروژه در ساختار فرهنگی و اجتماعی حرم مطهر، در امر تسریع اجرای پروژه و اتمام به موقع آن در زمان مقرر تاکید و ابراز امیدواری نمودند.

  • گروه خبری : اخبار,پروژه ها
  • کد خبر : 120
کلمات کلیدی
/ حسینی
خبرنگار

/ حسینی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید