• 1400/10/11 - 10:24
  • تعداد بازدید: 201
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

مدیر عامل جدید شرکت مسکن و عمران قدس رضوی منصوب شد.

دکتر رحمتی ریاست بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی طی حکمی دکتر مبین رجبی را به سمت مدیر عامل جدید شرکت مسکن و عمران قدس رضوی منصوب کرد.

در بخشی از متن حکم آمده است: ضروری است با برنامه ریزی منسجم و با هماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره، همسو با سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری ( به ویژه سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی) و تولیت معزز آستان قدس رضوی ، در چارچوب مفاد اساسنامه شرکت و قانون تجارت، با بهره گیری از تمام امکانات در راستای تحولی بنیادین برای افزایش بهره وری منابع و رشد و تعالی آن مجموعه اقدام نمایید. دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه ایزد منان و در پرتو عنایات نورانی حضرت امام رضا (علیه آلاف التحیه و الثناء) خواستارم.

همچنین مهندس موهبتی رئیس هیئت مدیره شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در جلسه معارفه دکتر رجبی، گفت با بیان تخصص و تجربیات ایشان در حوزه عمرانی مجموعه های آستان قدس، باید شاهد ارتقاء و پیشرفت شرکت مسکن و عمران قدس رضوی همسو با اهداف عالیه آستان قدس رضوی باشیم.

در ادامه مهندس موهبتی برای ایشان از درگاه حضرت احدیت و عنایات ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناء) آرزوی توفیقات روزافزون نمود.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 241
کلمات کلیدی
sv hoseini
خبرنگار

sv hoseini

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید