• 1400/06/17 - 16:22
  • تعداد بازدید: 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار مدیر گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره وری با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی

مدیر گروه عمران و زیر ساخت بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی از اهم فعالیت ها و پروژه های این گروه ، خواستار تعامل رسانه ملی در معرفی حرکت شتابان این مجموعه شد .

محمد دلبری با اشاره به شعار سال و تاکید تولیت معزز در پیشران بودن آستان قدس رضوی در تحقق شعار سال نوید بهره برداری و رفع موانع تولید در پروژه های گروه عمران و زیرساخت را بیان نمود .وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز به کار دولت مردمی ، مجموعه آستان قدس رضوی را پای کار در کمک به دولت دانسته و عزم گروه عمران و زیر ساخت را در تکمیل پروژه های ملی اعم از مسکن و راه را بیان نمود .

در این دیدار مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ضمن استقبال از تعامل ایجاد شده، استفاده از مدیران متعهد و متخصص در آگاهی بخشی به عموم مردم و ایجاد نشاط ملی و امیدآفرینی در راستای تاکیدات مقام  معظم رهبری مدظله العالی یکی از رسالت های مهم رسانه دانسته و بر استمرار این نشست ها تاکید نمود. نصر پور سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی را یار و یاور آستان قدس رضوی در جهت اشاعه مدیریت جهادی دانسته و بر استمرار نشست های تخصصی جهت بهره گیری از پتانسیل نخبگان در راستای تقویت اعتماد عمومی برجسته دانست .

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 42
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید