• 1400/08/10 - 10:30
  • تعداد بازدید: 136
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید عضو هیئت مدیره و مدیر فنی و راهبری پروژه ها و مدیر حراست شرکت مسکن و عمران قدس رضوی از روند اجرای پروژه پارکینگ طبقاتی بیمارستان رضوی

دکتر بانکیان در بازدید از روند اجرایی پروژه پارکینگ طبقاتی بیمارستان رضوی و دیدار با مسئولین پروژه ضمن تشکر و خدا قوت، با توجه به اهمیت پروژه، بر سرعت در انجام پروژه...

به گزارش روابط عمومی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی صبح امروز عضو هیئت مدیره و مدیر فنی و راهبری پروژه ها و مدیر حراست شرکت از پروژه پارکینگ طبقاتی بیمارستان رضوی بازدید کردند.                  

دکتر بانکیان در بازدید از روند اجرایی پروژه پارکینگ طبقاتی بیمارستان رضوی و دیدار با مسئولین پروژه ضمن تشکر و خدا قوت، با توجه به اهمیت پروژه، بر سرعت در انجام پروژه با دقت بالا تاکید و از روند اجرای پروژه در مراحل اولیه با توجه به پیشینه و سوابق مثبت شرکت در این حوزه در ادامه راه ابراز امیدواری نمودند.

همچنین دکتر عابدزاده مدیر حراست شرکت در خصوص رعایت و انجام مسائل ایمنی و امنیتی و اجرای دقیق دستورالعمل ها در این حوزه با توجه به حجم بالای مراجعات همشهریان گرامی و خدمت رسانی بیمارستان در حوزه سلامت و با ذکر این نکته که مکان پروژه در محوطه بیمارستان رضوی می باشد تاکید و این امر را باعث حساسیت موضوع و مستلزم انجام دقیق موارد ایمنی دانستند.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 106
کلمات کلیدی
/ حسینی
خبرنگار

/ حسینی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید